در دنیای امروز زندگی‌ها آنقدر سخت شده است که فرصت تفکر و تأمل در چرایی بسیاری از اتفاقات پیرامون خود را از دست داده‌ایم و به کلی فراموش کرده‌ایم که "از کجا آمده‌ایم و آمدنمان بهر چه بود؟!"
از دوران کودکی به یاد دارم که به ما آموزش می‌دادند برای خداشناسی باید از خودشناسی شروع کرد. چرا که با ورود به خودشناسی اولین سوالاتی که مطرح می‌شود این است که چگونه و برای چه هدفی خلق شده‌ایم. آفریننده‌ی این نظام پیچیده و این همه هماهنگی در وجود انسان کیست؟ اما امروزه چند نفر از ما از خود این سوال را می‌پرسد و برای پیدا کردن پاسخ سوالاتش زمان گذاشته و تحقیق می‌کند. اغلب ما آنقدر غرق در زندگی روزمره شده‌ایم که واقعاً دیگر فرصتی برای زندگی کردن به معنای واقعی کلمه را نداریم..! اما چرا؟! چه کسی و یا چه چیزی موجب غوطه‌ور شدن ما در این همه مشکلات و روزمرگی‌ها شده است؟ بدون شک برای پاسخ صحیح به این سوال نباید خیلی راه دور رفت و شاید باید انگشت اتهام را اول از همه به سمت خودمان نشانه بگیریم که اجازه دادیم دیگرانی برای ما تصمیم بگیرند! همیشه تصور من از ادیان مختلف این بود که همه اعم از یهودی و مسیحی و مسلمان یکتاپرستیم و تنها آنها که مسلمان نیستند برداشت‌های غلطی از دین دارند و پیامبران و کتاب‌های بعد از خود را قبول ندارند اما تازه متوجه شده‌ام که نه تنها تصور من اشتباه بوده بلکه چنان تحریف‌هایی در ادیان دیگر شده که گاهی آدم شاخ در می‌آورد! شیطان‌پرستی بجای خداپرستی نه تنها در آنها موج می‌زند که حتی سعی در اشاعه آن بین دیگر ادیان و مردم دارند. تصور یهود بر این است خود قوم برگزیده است و خدا با آنها عهدی بسته که با وجود اینکه بنی اسرائیل عهدشکنی کرده‌اند خدا -نعوذ بالله- مجبور است بر سر پیمان خود با این قوم باقی بماند!!
از نظر یهود تنها قوم برگزیده و تنها انسان‌ها آنها هستند و غیر یهودی‌ها اعم از مسلمانان و غیره حیواناتی بیش نیستند و  با همین تفکر است که مسلمانان جهان را می‌کشند و خون کودکان را می‌ریزند چرا که از نظر آنها این کشتار قربانی است برای رسیدن به خدا..!!
دشمن بسیار قوی برنامه‌ریزی می‌کند اما ما چه می‌کنیم؟ اصلاً دشمن را می‌شناسیم؟ استراتژی‌هایش را می‌دانیم؟ اصلاً می‌دانیم که نظام بانکی جهانی در دست یهودی‌هاست و آنها معتقدند که از هم‌نوع خود -یهود- نباید سود بگیرند و نزول دهند و... اما بر آنها واجب شده که به غیر یهود چنان نزولی بدهند و چنان سودی بگیرند که غیر یهود تمام اموالش را از دست بدهد؟ آیا می‌دانیم که نیت واقعی صهیونیزم از هجوم به سرزمین‌های اشغالی چیست؟

برای پاسخ به همه‌ی این سوالات باید دشمن را خوب بشناسیم و مراقب باشیم...
متأسفانه دشمن در حال رخنه کردن در کشور ماست و ما هنوز خوابیم...
شاید برای شروع بد نیست که از اینجا شروع کنیم: